Dárkový koš Itálie Cerignola

Cerignola je italská obec v oblasti Apulie, je to po Římu a Ravenně třetí největší italská obec podle rozlohy. Vyzkoušejte největší odrůdu oliv, která roste právě zde.

Dárkové balení - bílý proutěný koš zabalený v celofánu a ovázán atlasovou mašlí. Doplňte dárkový koš o osobní vzkaz.

Cena:
1 088 Kč včetně DPH 899 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Houby „chiodini“ v oliv.oleji 280g Piemontfungo

  Houby „chiodini“ pochází z regionu Piemonte. Piemonte se rozkládá na západní části pádské nížiny, přilehlé svahy Apenin na jihu a část alpského oblouku na italsko – francouzském pomezí. Název Piemonte je zkomoleninou slov piede di monti – úpatí hor – podle rozlehlé hradby Alp, jež chrání mlhou zakryté nížiny, malá provinční města a kopce s pastvinami a vinicemi.

  Složení: houby“chiodini“, olivový olej
  Alergeny: neobsahuje alergeny

 • Olivy zelené Bella di Cerignola 314ml Fratepietro

  La Bella di Cerignola je olivovník pěstovaný v oblasti Foggia kolem města Cerignola, odkud také pochází jeho jméno. Jedná se o největší odrůdu oliv, která existuje. Pro její masitý objem je těžké ji vypeckovat, proto se prodává pouze s peckou.

  Složení: olivy,voda,sůl,regulátor kyselosti E270
  Alergeny: neobsahuje alergeny

 • Sušená rajčata Galantino, 290g

  Vynikající sušená rajčata v extra panenském olivovém oleji s příchutí petržele, česneku a máty.

  Složení: sušená rajčata, extra panenský olivový olej, ocet, sůl, česnek, petržel, máta. Regulátor kyselosti: kyselina citronová, antioxidant: kyselina L-askorbová
  Alergeny: neobsahuje alergeny

 • Cantuccini s mandlemi 80g

  Tradiční italské sušenky s mandlemi /18% mandlí/. Překvapte svou návštěvu nevšedním dezertem. Italské mandlové cantuccini se při podávání tradičně máčejí do dezertního toskánského vína Vin Santo, ale můžeme použít jakékoliv jiné dezertní víno. Vhodné též ke kávě i čaji.
  Složení: PŠENIČNÁ mouka, cukr, MANDLE(18%), VEJCE, MÁSLO, med, MLÉČNÝ protein, sůl, kypřící látky: hydrogenuhličitan amonný, disodium diphosphate, soda bikarbona, aromata.
  Alergeny: včetně obilovin obsahujících LEPEK, jsou ve složení zvýrazněny TUČNĚ. Může obsahovat: SOJU