Dárkový koš Itálie Bartolini

Dárkový koš s obsahem výjimečných produktů, které nikde jinde nekoupíte. Čočka pěstovaná v horských oblastech Umbrie. Díky klimatickým podmínkám je velmi drobná s tenkou slupkou, která umožňuje vaření bez předchozího namáčení, fazole a houby "chiodini"  dělají náš dárkový koš jedinečným. Udělějte radost obdarovanému.

Dárkové balení - bílý proutěný koš zabalený v celofánu a ovázán atlasovou mašlí. Doplňte dárkový koš o osobní vzkaz.

Cena:
688 Kč včetně DPH 569 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Čočka z Umbrie 500g Bartolini

  Čočka pěstovaná v horských oblastech Umbrie. Díky klimatickým podmínkám je velmi drobná s tenkou slupkou, která umožňuje vaření bez předchozího namáčení. Doporučuje se nedávat ji přímo do vařící vody, ale do studené, popř. vlažné. Vhodná do polévek, těstovin, jako příloha nebo do pokrmů na bázi vepřového masa.

  Složení: čočka 
  Alergeny: neobsahuje alergeny

 • Fazole Occhio 500g Bartolini

  Fazole pěstované v horských oblastech Umbrie. Vhodná do polévek, těstovin, jako příloha nebo do pokrmů na bázi vepřového masa.

  Složení: fazole Occhio
  Alergeny: neobsahuje alergeny

 • Houby „chiodini“ v oliv.oleji 280g Piemontfungo

  Houby „chiodini“ pochází z regionu Piemonte. Piemonte se rozkládá na západní části pádské nížiny, přilehlé svahy Apenin na jihu a část alpského oblouku na italsko – francouzském pomezí. Název Piemonte je zkomoleninou slov piede di monti – úpatí hor – podle rozlehlé hradby Alp, jež chrání mlhou zakryté nížiny, malá provinční města a kopce s pastvinami a vinicemi.

  Složení: houby“chiodini“, olivový olej
  Alergeny: neobsahuje alergeny

 • Dárkový proutěný bílý koš

  Luxusní dárkový proutěný koš, který lze následně využít jako krásná dekorace v domácnosti. Proutěný koš je zabalen v celofánu a ovázán atlasovou mašlí ve Vámi zvoleném odstínu. Rádi Vám do dárkového koše přibalíme osobní vzkaz svázán do ruličky nebo uvážeme komplimentku přímo na stuhu. Je jen na Vás co si zvolíte.