Dárkový koš Fit život Zdraví

Zdraví značí dobré vyhlídky na trvající přežití. Aby lidské tělo bylo v dobré fyzické, psychické, sociální i estetické kondici, je potřeba se o něj starat. Podpořte své zdraví tím nejlepším.

Cena:
1 088 Kč včetně DPH 899 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Chia mletá semínka, 150g

  V mletých Chia semínkách není nic přidaného, jsou to čistá Chia s jinou texturou, jemně drcená bez ztráty přírodního oleje. Tím, že semínka Chia obsahují vysoké množství antioxidantů, můžou zůstat namletá i dlouhou dobu bez ztráty své výživové hodnoty. Mletá Chia semínka jsou lépe zakomponovatelná do potravin (jogurtů, nápojů, koláčů, salátů, omelet, polívek apod.). Jednoduchým přidáním mletých Chia semínek obohatíte vaši stravu o důležité živiny. Mletá Chia Bia semínka jsou vhodná i pro děti a lidi s pomalejším trávením.
 • Acai prášek BIO, 80g

  Palma Acai (Euterpe Olacera) se přirozeně vyskytuje v tropických oblastech Střední a Jižní Ameriky. Její plody jsou bohatým zdrojem nutričních látek, obsahují protein, mastné kyseliny, vlákninu a značný podíl antokyaninů s vysokým antioxidačním účinkem. Na stupnici ORAC (stupnice určená k měření antioxidační kapacity potravin) má acai jednu z nejvyšších hodnot. Prášek z plodů si uchovává vitální nutrienty a delikátní, lehce trpkou, čokoládovou chuť čerstvého tropického ovoce. Prášek můžete rozmíchat v džusu nebo je vhodný k přípravě dezertů.
 • Konopný prášek s vysokým obsahem proteinu BIO, 100g

  Konopný protein ve formě prášku obsahuje přibližně 50 % kompletního rostlinného proteinu, ve kterém jsou zastoupeny veškeré esenciální aminokyseliny, jež se vyznačují významným množstvím omega-3 a omega-6. Tento konopný protein se získává za studena, pouze pomocí mechanických prostředků, bez použití hexanů či jiných chemických rozpouštědel. Vhodně doplňuje stravu, mimo jiné, sportovců, vegetariánů a veganů. Prášek je vhodný k přípravě proteinových koktejlů, je možné ho použít do dezertů nebo cereálií. Prášek můžete také rozmíchat ve sklenici mléka, čaje nebo v jiné tekutině.
 • BIO Mesquite prášek, 100g

  Prášek se získává z lusků stromu mesquite (Prosopis juliflora) známého také jako „algarrobo“. Dnes je prášek z lusků mesquite pro svou výraznou chuť a nutriční profil populární funkční potravinou. Vyznačuje se sladce karamelovou chutí a příjemnou vůní. S nízkým obsahem cukru, převážně fruktóza. Prášek mesquite obsahuje protein, vlákninu, vápník, hořčík, draslík, železo a zinek. Mesquite se může přidávat do pečiva, sušenek, koláčů apod. Hodí se do čaje, kávy a koktejlů, i do polévek a omáček..

 • ZEN ledový čaj, zázvor a ženšen bio, 300ml

  Přírodní nápoj s jedinečnou chutí bez přidaného cukru. Nechte na sebe působit zemitou sílu mocných kořenů. Vyladěná receptura tohoto ZENu spojuje léčivou sílu zázvoru a ženšenu s energií zeleného čaje.
 • Pečené müsli Ze sadu, 350 g

  Ovesné vločky nejlepší ke snídani, které dodají potřebnou energii. Míchané sušenými nesířenými jablky, doplněné o hrušky a višně, skořici, med a olivový olej.