Dárkový koš Fit život Wild

Zdravá strava, pohyb a pozitivní mysl, to je základ pro zdravý životní styl. Doplňte ho dárkovým košem Wild plným vitamínů v podobě organické březové vody s příchutí citrónu a máty.

Dárkové balení – luxusní atlasová mašle, dárková krabička s víkem, dřevitá vlna. Možné ozdobit komplimentkou s logem firmy, případně přidat osobní vzkaz. Osobní vzkaz Vám vytiskneme na ozdobný papír, který bude svázán do ruličky a opatřen mašlí ve stejném barevném odstínu.

Cena:
422 Kč včetně DPH 349 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Boby BIO kakaové drcené/nedrcené RAW

  Nepražené kakaové boby chutnají výtečně samotné nebo je můžeme přidat do cereálních směsí, ovocných smoothies či rostlinných mlék nebo je využít při výrobě dezertů, müsli tyčinek a domácí čokolády.

 • Chia semínka Kornout 200g

  Semínka chia jsou vynikajícím zdrojem vlákniny, bílkovin a antioxidantů, nejbohatším zdrojem omega-3 mastných kyselin. Konzumace může snížit bolest kloubů, pomoci při hubnutí, poskytuje energetickou podporu a ochranu proti závažným onemocněním, jako je cukrovka a srdeční choroby. 

 • ABSOLUTELY WILD BIO Březová voda Classic 330ml

  Přirozeně zakalená organická březová šťáva je ručně sklizena z nejstarších stromů břízy v nedotčených lesích severovýchodní Evropy. Březová voda se udržuje ve své přirozené podobě, nepoužívají se filtry. Obsah břízy je mezi 98% a 100%. Březová voda má nízký obsah cukru a je přirozeným antioxidantem, snižuje hladinu kyseliny močové a toxinů a pomáhá odvodňovat organismus.

  Objem: 330 ml

  Složení: březová voda BIO 98 %, agávový prášek BIO, regulátor kyselosti: kyselina citrónová

 • ABSOLUTELY WILD BIO Březová voda s Arónií 330ml

  Arónie jinak také černý jeřáb je rostlina, která má velké léčivé schopnosti a zpomaluje stárnutí. Přirozeně zakalená organická březová šťáva je ručně sklizena z nejstarších stromů břízy v nedotčených lesích severovýchodní Evropy. Březová voda se udržuje ve své přirozené podobě, nepoužívají se filtry. Obsah břízy je mezi 98% a 100%. Březová voda má nízký obsah cukru a je přirozeným antioxidantem, snižuje hladinu kyseliny močové a toxinů a pomáhá odvodňovat organismus.

  Objem: 330 ml

  Složení: březová voda BIO 90 %, šťáva z aronie BIO, agávový prášek BIO, regulátor kyselosti: kyselina citrónová