Dárkový koš Fit život Snídaně

Snídaně je základ! Ochutnejte dárkový koš Snídaně s obsahem unikátních superpotravinových snídaňových mixů s různou příchutí, které se přidávají do kaší, jogurtů, obilovin či ovocných koktejlů. Borůvky, ovoce nabité zdravím. Brusinky, ovoce s vysokým zdrojem antioxidantů. Goji bobule /červené diamanty/, elixír mládí a dlouhověkosti.

Cena:
1 608 Kč včetně DPH 1 329 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Bioláda Borůvky, 230g

  Je libo zdravě mlsat? Borůvky jsou produktem ekologického zemědělství stejně tak jako jablečný koncentrát v něm použitý. Bio džem úžasně plné a opravdové chuti slazen koncentrovanou šťávou z 1,2 kg jablek. V každé sklenici 113g borůvek.

  Složení: borůvky*, jablečný koncentrát*, želírující látky výtažky z mořských řas (agar a alginát sodný)

  * produkt ekologického zemědělství

 • Ovocný koncentrát Brusinka 67%, 250ml

  Ovocný koncentrát s 67% brusinek je lisovaný za studena pro zachování přírodních látek. Má vynikající aroma, plnou chuť a obsahuje kousky brusinek. Ředí se s vodou dle chuti, obvykle v poměru 1:8. Nejedná se o sirup, ale o koncentrovaný ovocný nápoj vhodný k výrobě vynikající zdravé domácí limonády. Ovocné koncentráty jsou skvělé také pro přípravu výtečného horkého nápoje s kousky ovoce a plnou chutí. Stačí pouze libovolnou dávku koncentrátu zalít horkou vodou a získáte vynikající zdravý nápoj pro chladné zimní dny.

 • Snídaňový mix s kousky borůvek 200g

  Unikátní směs 4 superpotravin s vysokým obsahem vitamínů, minerálů, stopových prvků, aminokyselin, vlákniny, antioxidantů,  Omega3 mastné kyseliny. Vhodné nejen jako snídaně, ale jakékoliv rychlé, velmi zdravé, na veškeré živiny bohaté občerstvené, které je zároveň velice chutné. Snadné použití a příprava.  Ochutnejte Chia semínka, Moruši, Konopná semínka, Borůvky.

  Složení: osahuje pouze 100%superpotravin v neupravených směsích bez přidaného cukru. Bezlepkové.

 • Snídaňový mix s kousky brusinek 200g

  Unikátní směs 4 superpotravin s vysokým obsahem vitamínů, minerálů, stopových prvků, aminokyselin, vlákniny, antioxidantů,  Omega3 mastné kyseliny. Vhodné nejen jako snídaně, ale jakékoliv rychlé, velmi zdravé, na veškeré živiny bohaté občerstvené, které je zároveň velice chutné. Snadné použití a příprava.  Ochutnejte Chia semínka, Moruši, Konopná semínka, Brusinky.

  Složení: osahuje pouze 100%superpotravin v neupravených směsích bez přidaného cukru. Bezlepkové.

 • Snídaňový mix s Goji 200g

  Unikátní směs 4 superpotravin s vysokým obsahem vitamínů, minerálů, stopových prvků, aminokyselin, vlákniny, antioxidantů, Omega3 mastné kyseliny. Vhodné nejen jako snídaně, ale jakékoliv rychlé, velmi zdravé, na veškeré živiny bohaté občerstvené, které je zároveň velice chutné. Snadné použití a příprava. Ochutnejte Chia semínka, Moruši, Konopná semínka, Goji.
  Složení: osahuje pouze 100%superpotravin v neupravených směsích bez přidaného cukru. Bezlepkové.

 • Goji 200g dárkový balíček

  Goji nebo-li „červený diamant“ je superpotravina s vysokým obsahem zdroje proteinu, 500x více vitamínu C než pomeranč.  Ochutnejte elixír mládí a dlouhověkosti.