Dárkový koš Fit život Matcha

Matcha tea je 100% zelený čaj, který je rozemletý na jemný prášek. Obsahuje jedinečnou a silnou skupinu antioxidantů. Dopřejte si tak zdraví a sílu v podobě Matcha.

Cena:
797 Kč včetně DPH 659 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • BIO Matcha Tea Harmony, 30g

  Čaj určený pro každodenní konzumaci. Čaj Matcha obsahuje antioxidanty, aminokyseliny, vlákninu a tein. Zlepšuje metabolismus a zpomaluje stárnutí. Matcha Vám umožní udržet koncentraci po dlouhou dobu a zároveň vede k uvolnění a relaxaci.
 • Matcha Tea čokoláda 30g

  Snoubení jedné z nejjemnějších belgických čokolád a 100% japonského zeleného čaje Matcha. Ochutnejte přírodní kakaové máslo připravené z pečlivě zvolených bobů, krémové mléko obohacené jedinečnou chutí pravé bourbonské vanilky. Tato kombinace vyvolává dokonalou souhru, která vám přinese intenzivní a povzbuzující chuť s minimálním obsahem cukru.
 • Sklenice s víčkem a brčkem 450ml

  Sklenice s víčkem a brčkem Gastro 450 ml, různé barvy, country style, brčko je z kvalitního pevného plastu a je opatřeno bezpečnostní zarážkou bránící vytažení z víčka, ideální na míchané drinky, domácí limonádu, džus nebo ledový čaj, není vhodná pro horké nápoje

 • Matcha mandlové sušenky, 100g

  Vychutnejte si luxusní sušenky z vybraných, přirozeně bezlepkových surovin. Vynikající kvalita, skvělá chuť, originální receptura.