Dárkový koš Fit život Kokos

Kokosová palma je strom, který dává vše potřebné pro život. Vyzkoušejte tak produkty z kokosové palmy.

Cena:
797 Kč včetně DPH 659 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Kokosová voda, 330ml

  Přírodní osvěžující nápoj z mladých zelených kokosových ořechů. Je ideální po józe, sauně, sportu či při hubnutí. Má vyvážené složení, příjemnou nasládlou chuť a je oblíbený v celé Evropě.

 • BIO Kokosová mouka 250g

  100 % kokosová mouka vyráběná z dužiny čerstvě sklizených kokosových ořechů. Vhodná pro bezlepkovou a redukční dietu. Vyniká naopak vlákniny a proteinů a má naopak málo jednoduchých cukrů. Kokosová mouka je neuvěřitelně voňavá a v některých receptech jí lze úplně nahradit klasickou pšeničnou mouku, protože pokrmům dodá jedinečnou chuť.

  Složení: 100 % Bio kokosová mouka

 • Balance hořká čokoláda s 72% bez cukru, s praženými kakaovými boby 100g

  Vysoce kvalitní belgická čokoláda bez umělých sladidel, přidaného cukru a konzervačních látek. Čokoláda Balance je obohacená inulinem, přírodním sladidlem získávaným z čekanky, který současně působí jako prebiotikum. Vhodné i pro diabetiky. Nepodporuje vznik zubního kazu.

  Složení: obsah kakaa v sušině minimálně 72%

 • Cukr BIO kokosový 100g

  Kokosový cukr se získává z nektaru květů kokosové palmy, který je sbírán ručně. Kokosový cukr je vhodnou náhradou za jakékoli sladidlo. Kokosový cukr má hnědou barvu a velmi příjemnou chuť lehce po karamelu. Je populární díky tomu, že má nižší glykemický index než běžný cukr. Kokosový cukr má vysoký obsah minerálů, je bohatým zdrojem draslíku, hořčíku, zinku a železa. Obsahuje i vitaminy B1, B2, B3 A B6.
  Složení: 100% bio kokosový cukr

 • BIO Extra panenský kokosový olej 200ml

  Extra panenský kokosový olej je lisován za studena z dužniny zralých kokosů, pěstovaných v ekologickém zemědělství. Celý proces výroby trvá jen několik málo hodin, aby si olej zachoval svoji výbornou kvalitu. Nejsou do něj přidávány žádné konzervační látky ani barviva. Kokosový olej pozitivně působí na imunitní systém a je velmi ceněn pro svůj obsah kyseliny laurové, kaprylové, kaprinové nebo myristové.

  Složení: 100% BIO extra panenský kokosový olej