Dárkový koš Fit život Acai

Plody Palmy Acai jsou bohatým zdrojem nutričních látek, obsahují protein, mastné kyseliny, vlákninu a značný podíl antokyaninů s vysokým antioxidačním účinkem. Prášek z plodů si uchovává vitální nutrienty a delikátní, lehce trpkou, čokoládovou chuť čerstvého tropického ovoce. Prášek můžete rozmíchat v džusu nebo je vhodný k přípravě dezertů. Dárkový koš Acai Vám ho nabízí v kombinaci s březovou vodou a BIO čokoládkou.

Cena:
858 Kč včetně DPH 709 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Sklenice s víčkem a brčkem 450ml

  Sklenice s víčkem a brčkem Gastro 450 ml, různé barvy, country style, brčko je z kvalitního pevného plastu a je opatřeno bezpečnostní zarážkou bránící vytažení z víčka, ideální na míchané drinky, domácí limonádu, džus nebo ledový čaj, není vhodná pro horké nápoje

 • Acai prášek BIO, 80g

  Palma Acai (Euterpe Olacera) se přirozeně vyskytuje v tropických oblastech Střední a Jižní Ameriky. Její plody jsou bohatým zdrojem nutričních látek, obsahují protein, mastné kyseliny, vlákninu a značný podíl antokyaninů s vysokým antioxidačním účinkem. Na stupnici ORAC (stupnice určená k měření antioxidační kapacity potravin) má acai jednu z nejvyšších hodnot. Prášek z plodů si uchovává vitální nutrienty a delikátní, lehce trpkou, čokoládovou chuť čerstvého tropického ovoce. Prášek můžete rozmíchat v džusu nebo je vhodný k přípravě dezertů.
 • Organická březová voda Pur 300ml

  Tradiční přírodní nápoj bez přidaných cukrů. Březová voda byla po staletí využívána jako dezinfekce, diuretikum, na odstranění problému s močovými cestami, na posílení imunitního systému, na stabilizaci metabolismu., prevence bolesti hlavy. Je bohatá na vitamíny a minerály jako je vápník, hořčík, draslík, mangan a fosfor. Ochutnejte chuť přírody.

 • Balance hořká čokoláda s 72% bez cukru, s praženými kakaovými boby 100g

  Vysoce kvalitní belgická čokoláda bez umělých sladidel, přidaného cukru a konzervačních látek. Čokoláda Balance je obohacená inulinem, přírodním sladidlem získávaným z čekanky, který současně působí jako prebiotikum. Vhodné i pro diabetiky. Nepodporuje vznik zubního kazu.

  Složení: obsah kakaa v sušině minimálně 72%