Dárkový koš Elegance z Česka

Kód: 10611
2 099 Kč
Skladem (> 5 ks)

Elegance z Česka je název pro luxusní dárkový koš plný lahodných českých delikates od prověřených českých farmářů. Mandlovice, pražená zrnková káva, sváteční medovina, rillettes s bažantím masem, lahodná tmavá čokoláda a spousta dalších pochoutek potěší Vaše chuťové pohárky.

Dárkové balení - luxusní bílý proutěný koš s víkem ovázaný atlasovou stuhou.

* Fotografie koše je ilustrační. Při nedostupnosti některého z produktů, které koš obsahuje, si vyhrazujeme právo tento produkt zaměnit produktem obdobným.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sváteční medovina 0,25l - Sváteční medovina je alkoholický nápoj, který vzniká kvašením medu a vody, případně dalších bylin.Naše medovina je nevařená a vykvašená za studena. Není dolihována. Obsahuje propolis. Může se podávat jak vychlazená, tak horká. Je vhodná i do míchaných nápojů. 

Hrušky v medu 170g - Vynikající české hrušky  naložené v medu potěší všechny mlsné  jazýčky. Zamlsejte si. Složení: hrušky, med

Hustopečská mandlovice 0,2l Cestovní varianta Hustopečské mandlovice Vám umožní být po Vašem boku kdekoli na cestách. Vhodná je i jako dárek, díky své síle a lahodnosti obvykle potěší muže i ženy.  Objem: 0,2 litru Alkohol: 38% obj. alkoholu Složení: vinný líh, voda, vinný mošt, přírodní hořkomandlové aroma Plněno do skla se šroubovacím uzávěrem.

Pražená zrnková káva  - "Naše káva" (85% arabica: Kenya, Nicaragua, 15% robusta India Parchment)

Ořechy v medu Vlašský ořech 67g Vlašské ořechy zalité v květovém medu s glukózovým sirupem. Každá sklenička obsahuje minimálně 33 g ořechů. Oblíbená pochoutka milovníků zdravého mlsání.  Složení: 33g ořechů, vlašských, květový med, glukózový sirup.

Rillettes s bažantím masem 180g - kousky trhaného bažantího masa bez konzervantů.

Pomeranč v medu 76gKandované pomeranče naložené v kvalitním květovém medu. Každá sklenička obsahuje vysoký podíl pomerančů a ovocné koncentráty. 

Gouda sušenky sýrová klasika 100g - Lahodné sýrové sušenky vyrobené podle rodinné receptury Easy Cheesy, která garantuje 20 % obsahu sýru Gouda.

Jordi's Blend 100% 50g - Stovka je to nejčistší, co se v čokoládovém světě dá stvořit. Chuť netvoří nic než kvalita bobů a schopnosti čokolatiéra.

Dárkový pytlík s oříšky 100g - lahodné mandle v čokoládě se skořicí 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: