Dárkový koš Děti Ovocný mix

Dárkový koš Ovocný mix nabízí Vašim dětem nejzdravější pochoutky k mlsání zabalené v nádherné kloboukové dárkové krabici s Krtečkem. Mix borůvek a jahůdek v BIO kvalitě. Udělejte radost Vašim nejmenším.

Cena:
809 Kč včetně DPH 669 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Mošt Pinot Noir 0,25l

  Mošt má krásnou starorůžovou barvu, aromatiku v tónině kompotových jahod a chuť je bohatá až medově kompotová. Hrozny pochází z ekologického pěstění. Vše bylo velmi šetrně zpracováno. Přímo lisovaný z čerstvých hroznů odrůdy Pinot Noir.

  Složení: Cukr 220 g/l , Kyselina 7g//l
  Alergeny: neobsahuje

 • Mošt jablko 0,25l

  Mošt 0,25 l Veltlínské zelené je tak lehký, s příjemnou kyselinkou a šťavnatou dochutí. Hrozny pochází z ekologického pěstění. Vše bylo velmi šetrně zpracováno. Mošt byl pasterován a díky tomu má minimální trvanlivost jeden rok. Mošt neobsahuje žádná barviva a žádné konzervanty.

 • Dětská pochoutka Borůvčík 150g

  Pochoutka se 100% podílem ovocné složky s vyladěnou chutí pro děti. Běžně používaný cukr je v originální receptuře nahrazen jeho nejlepší alternativou - cukrem přirozeně obsaženým v ovoci. Pochoutka má hladkou konzistenci marmelády a chuť opravdového ovoce si zachovává díky tomu, že při přípravě neprochází varem. Ovocná pomazánka se 100% podílem ovocné složky je vyráběna z borůvek a doslazena koncentrovanou jablečnou šťávou, má svěží chuť a jemnou vůni.
  Bio výrobek pod kontrolou CZ-BIO-003. Zemí původu je Česká republika.

  Složení: borůvky 45 %, přírodní sladidlo (jablečný koncentrát), pektin

 • Dětská pochoutka Jahůdka 150g

  Pochoutka se 100% podílem ovocné složky s vyladěnou chutí pro děti. Běžně používaný cukr je v originální receptuře nahrazen jeho nejlepší alternativou - cukrem přirozeně obsaženým v ovoci. Pochoutka má hladkou konzistenci marmelády a chuť opravdového ovoce si zachovává díky tomu, že při přípravě neprochází varem. Ovocná pomazánka se 100% podílem ovocné složky je vyráběna z jahod a doslazena pouze koncentrovanou jablečnou šťávou, vyniká hladkou konzistencí a plnou chutí jahod, kterou snad všechny děti milují.

  Složení: Ovocnoá pomazánka se 100% podílem ovocné složky je vyráběna z jahod

 • Family Snack Jahoda 165g

  Křehký rýžový polštářek s jahodovo-jogurtovou náplní. Polštářek, který se rozpustí na jazyku a zanechá chuť opravdových jahod, jež jsou jeho součástí. Jahody jsou zpracované šetrnou metodou sušení mrazem. Bez chemických aditiv a náhražek, pouze přírodní suroviny nejvyšší kvality.

 • Family Snack Čoko 165g

  Pro milovníky čokolády! Nechte se unést velmi křehkou rýžovou tyčinkou s náplní z pravé silné čokolády, která chutná i dodá energii. Nízký obsah tuků a cukrů vás nebude omezovat v mlsání. Bez chemických aditiv a náhražek, pouze přírodní suroviny nejvyšší kvality.

 • Dárková klobouková krabice Krteček

  Každý z nás miluje Krtečka. Dárkovou kloboukovou krabici využijí Vaše děti na hračky nebo jako dekoraci. Výrobek splňuje požadavky na bezpečnost hraček podle normy ČSN 71 část 1, 2 a 3.