Dárkový koš Děti Krtek&Skřítek

Dárkový koš plný hraček potěší všechny malé děti. Puzzle s Krtečkem procvičí prostorové vnímání a skřítek Storidoo s dětmi vytvoří spousty příběhů. Potěšte své nejmenší originálním dárkem od nás.

Knížka není součástí dárkového balení z důvodu soudního rozhodnutí, kdy nesmí paní Miller, tuto knihu prodávat. 

Cena:
1 815 Kč včetně DPH 1 500 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Ovocný koncentrát Brusinka 67%, 250ml

  Ovocný koncentrát s 67% brusinek je lisovaný za studena pro zachování přírodních látek. Má vynikající aroma, plnou chuť a obsahuje kousky brusinek. Ředí se s vodou dle chuti, obvykle v poměru 1:8. Nejedná se o sirup, ale o koncentrovaný ovocný nápoj vhodný k výrobě vynikající zdravé domácí limonády. Ovocné koncentráty jsou skvělé také pro přípravu výtečného horkého nápoje s kousky ovoce a plnou chutí. Stačí pouze libovolnou dávku koncentrátu zalít horkou vodou a získáte vynikající zdravý nápoj pro chladné zimní dny.

 • Skládanka Krtek a mašinka

  Skládanka Krtek a mašinka obsahuje 20 dílků, které nejen s vaší pomocí děti hravě poskládají. Učte je hrou. Rozvíjejte jejich schopnosti.

 • Hrneček Krtek

  Krtek má konečně své vytoužené kalhotky s kapsami. Jak mu sluší a co všechno se do jejich kapes vejde, se můžete přesvědčit při pití z barevných hrnečků s Krtkem. Hrnečky jsou vhodné pro mytí v myčce na nádobí i do mikrovlné trouby.

 • Storidoo - skřítek vypravěč CZ

  Skřítek, který umí vyprávět příběh nebo si můžeš příběh s ním vytvořit. Urči o čem pohádka bude a pak poslouchej a vyber, jak chceš aby pohádka pokračovala. Lze poskládat až 56 různých příběhů. Lze uložit 20 příběhů, které si můžeš v budoucnu znovu poslechnout. Vhodné pro děti od 3 let, funkce Try me.

 • Dárkový luxusní koš

  Luxusní dárkový koš s víkem ovázaný atlasovou stuhou. Výběr barvy stuhy necháme na Vás. Stačí uvést do poznámky. Nyní k dispozici barva dárkového koše bílá.