Dárkový koš Děti Bunchems

Bunchems přináší nový neuvěřitelně vzrušující zážitek z hraní! Stavění z těchto kuliček připomínající bodláky bude vaše ratolesti bavit. Díky velké škále barev a nejrůznějších doplňků jako jsou oči, křídla, brýle a podobně, mohou děti sestavit cokoli je napadne. Hraní, zdravé mlsání a krtek zaručeně potěší.

Dárkové balení - luxusní klobouková krabice s Krtečkem potěší každou holčičku i kluka

Cena:
1 584 Kč včetně DPH 1 309 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Dárková klobouková krabice Krteček

  Každý z nás miluje Krtečka. Dárkovou kloboukovou krabici využijí Vaše děti na hračky nebo jako dekoraci. Výrobek splňuje požadavky na bezpečnost hraček podle normy ČSN 71 část 1, 2 a 3.

 • Letadlo zmáčkni a jeď

  Veselá, barevná letadla, která fungují na principu "zmáčkni a jeď". Hačka je určena dětem od 1 roku. Velikost cca 8,5 cm.

 • Bunchems kreativní sada

  Základní kreativní balení Bunchems. Vytvoř si zvířátka nebo sladkosti. Různé druhy.Určeno pro děti od 4 let.

 • Bunchems kamarádi

  Skvělá stavebnice Bunchems, kde pomocí kuliček s háčky můžete stavět zvířátka. Doporučený věk 4+

 • Krtek v kalhotkách 16cm

  Krteček je nejoblíbenější česká kreslená postavička známá z 63 filmů a řady knížek. Nerozlučný kamarád mnoha generací u nás i ve světě. Autorem je populární český výtvarník pan Zdeněk Miler, který první příběh s Krtečkem nakreslil již v roce 1956.

 • Bio Müsli Nebuď hloupý! Křupavé s kokosem a medem 300 g

  Tento výrobek je součástí projektu ČESKÉ BIO, jež má za cíl podporovat biopotraviny, vyrobené ze surovin vypěstovaných ekologickým způsobem v České republice.Zapékané müsli se strouhaným kokosem a kokosovými plátky.Všechny složky jsou certifikované bio.
  Složení: ovesné vločky 48 %, med 12 %, kokos 12 %, rozinky 12 %, kokosové plátky 6 %, celozrnná pšeničná mouka, sirup z agáve 3 %, extra panenský olivový olej. 
  Alergen: Může obsahovat stopy sezamu.

 • Mini mandlové tyčinky 150g

  Mini mandlové tyčinky v dárkovém balení. Neobsahují konzervační látky, jsou bezlepkové, vhodné pro vegetariány. Obsah: 12 sáčků.

  Složení: mandle, glukózový sirup, cukr. 

  Alergeny: Může obsahovat stopy sezamu, arašídů a jiných ořechů.