Dárkový koš Česko Zlatá chuť

Dárkový koš Zlatá chuť Vám nabízí vysoce kvalitní víno Rulandské modré Pozdní sběr v kombinaci s hovězím masem na drceném pepři a horňáckých patizonků. Tento dárkový koš uspokojí Vaše chuťové pohárky. Tak neváhej a objednej!

Cena:
652 Kč včetně DPH 539 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Horňácké patizonky, 370ml

  Speciální delikatesa pro náročné. Lahodnost tohoto pokrmu zdůrazňuje fakt, že horňácké patizonky získaly v roce 2014 certifikát za 1.místo v soutěži Regionální potravina Jihomoravského kraje a "Zlatá chuť jižní Moravy". Jsou také nositelem prestižní regionální ochranné známky Tradice Bílých Karpat. Příprava těchto patizonek je velmi náročná. Jsou sbírány každé dva dny a ještě ten samý den naloženy do sladkokyselého nálevu. O jedinečnou chuť se pak stará speciální složení nálevu a to voda, ocet, cukr, sůl, pepř, bobkový list, hřebíček, nové koření a hořčičná semínka.
 • Ryzlink vlašský 0,75l Pozdní sběr, vinařství Horák

  Ryzlink vlašský, pozdní sběr je víno svěží vůně s ovocnými a citrusovými tóny. Chuť je suchá, lehce minerální s pikantní kyselinou v závěru. Víno se hodí k zeleninovým a těstovinovým salátům, vhodné i ke studeným masům.

  Vinařská oblast: Velkopavlovická

  Rodinné vinařství Horák

 • Luncheon meat 300g

  Tradiční pochoutka, která v minulosti byla v našich kuchyních jako doma. Je vyrobena jen z kvalitního vepřového masa, které doplňuje trocha hovězího. K tomu čerstvě namletý pepř, sůl a klasika je na světě. Malý retro návrat v podobě této konzervy. Luncheon meat neobsahuje lepek, takže je vhodný pro celiaky.

  Složení: vepřové maso 57 %, hovězí maso 18,5 %, vepřové sádlo, vepřová kůže, jedlá sůl.

  Hmotnost: 190 g, balení ve stohovatelné plechové konzervě s odtrhávacím víčkem.

  Skladování: Uzavřenou konzervu skladujte při teplotě od 5–25 °C. Po otevření skladujte v ledničce do 10 °C a spotřebujte do 2 dnů.

  Trvanlivost: 1 rok