Dárkový koš Česko Zlatá chuť

Dárkový koš Zlatá chuť Vám nabízí vysoce kvalitní víno Rulandské modré Pozdní sběr v kombinaci s hovězím masem na drceném pepři a horňáckých patizonků. Tento dárkový koš uspokojí Vaše chuťové pohárky. Tak neváhej a objednej!

Cena:
652 Kč včetně DPH 539 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

  • Horňácké patizonky, 370ml

    Speciální delikatesa pro náročné. Lahodnost tohoto pokrmu zdůrazňuje fakt, že horňácké patizonky získaly v roce 2014 certifikát za 1.místo v soutěži Regionální potravina Jihomoravského kraje a "Zlatá chuť jižní Moravy". Jsou také nositelem prestižní regionální ochranné známky Tradice Bílých Karpat. Příprava těchto patizonek je velmi náročná. Jsou sbírány každé dva dny a ještě ten samý den naloženy do sladkokyselého nálevu. O jedinečnou chuť se pak stará speciální složení nálevu a to voda, ocet, cukr, sůl, pepř, bobkový list, hřebíček, nové koření a hořčičná semínka.
  • Hovězí maso na drceném pepři 210g

    Klasická úprava hovězího masa, které je ozvláštněno chutí čerstvě drceného pepře. Vlivem speciálně navržené sterilizace je maso šťavnaté a příjemné aromatické chuti. Tento produkt neobsahuje lepek.

  • Rulandské modré Pozdní sběr 2014 Kosík 0,75l

    Polosuché víno s ovocnými tóny a středně dlouhou dochutí. Jeho vůně je středně intenzivní, lehce chlebnatá. Najdeme zde tóny medu a sladké hrušky. Chuť sladší, medová, kořenitá, s příjemnou ovocnou kyselinkou.