Dárkový koš Česko Čokoláda

Kód: 010
1 129 Kč
Skladem

Pokud chcete vědět, jak doopravdy chutná čokoláda, neváhejte okusit ručně vyrobené čokolády pouze z kvalitní plantážní čokolády, popřípadě ze směsi plantážních čokolád. Zažijte tak pravý gurmánský zážitek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čokoláda Tanzania, 50gJe plantážní čokoláda obsahující 75% kakaa, tzn., že kakaové boby pro výrobu této čokolády pocházejí z jedné oblasti. Tanzania má silnou chuť s tóny ovoce a koření. Pro její výrobu jsou použity kakaové boby odrůdy Criollo a Forastero. Ruční výroba.
Čokoláda Kumabo s konopným semínkem, 50gJemná kombinace loupaných konopných semínek a silné chuti čokolády Kumabo přináší požitek i milovníkům zdravého životního stylu. Ruční výroba.
Čokoláda Kumabo s kávovými zrny, 50gSilná chuť čokolády Kumabo se snoubí se silnou chutí čerstvě pražených kávových zrn kávy Arabica. Obě chuti se velmi příjemně doplňují. Ruční výroba.
Čokoláda Satongo s drcenými kakaovými boby, 50gPražené kakaové boby dodávají čokoládě Satongo zemitou příchuť a jemnou křupavost. Ruční výroba.
Čokoláda Satongo se sušenými malinami, 50gJedinečná kombinace silné chuti čokolády Satongo a lehce kyselé chuti mrazem sušených malin je zaujme i vizuálně. Ruční výroba.
Čokoláda Arriba, 50g39% kakaa je plantážní čokoláda, tzn., že kakaové boby pro výrobu této čokolády pocházejí z jedné oblasti, v tomto případě Ekvádoru. Arriba má intenzivní, jemně ovocnou chuť s tóny lískových oříšků. Pro její výrobu jsou použity kakaové boby odrůdy Forastero. Ruční výroba.
Čokoláda Arriba se zázvorem, 50g Silná chuť zázvoru se prolíná s mléčnou chutí čokolády Arriba a vytváří tak vyváženou kombinaci ostré chuti zázvoru a jemné chuti mléčné čokolády. Ruční výroba. 

Čokoláda Arriba s chia semínky, 50gChia semínka jako superpotravina vhodně doplňují lahodnou mléčnou chuť čokolády Arriba a potěší i milovníky zdravého životního stylu. Ruční výroba.
Kumabo s Goji, 50gKustovnice čínská jako superpotravina, dodává čokoládě Kumabo přidanou hodnotu. Její ovocná chuť jemně podtrhuje sílu této čokolády. Ruční výroba.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: