• Dárkový koš Čaj o páté

Dárkový koš Čaj o páté

Luxusní dárkový koš pro muže i ženy potěší všechny obdarované. Vychutnejte si výrazný povzbuzující čaj se svěží chutí citrónu a citrónové trávy a sladkými pomeranči se zázvorovým sirupem. To vše ochuceno českým medem přímo od včelaře.

Dárkové balení -  luxusní klobouková krabice ovázaná atlasvou mašlí. Doplňte o osobní vzkaz, který Vám napíšeme na luxusní papír a vložíme k dárku.

Cena:
805 Kč včetně DPH 665 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Dárková klobouková krabice s víkem

  Luxusní dárková klobouková krabice s víkem ovázaná atlasovou mašlí ve Vámi zvoleném odstínu. Rádi Vám do dárkového koše přibalíme osobní vzkaz svázán do ruličky nebo uvážeme komplimentku přímo na stuhu. Je jen na Vás co si zvolíte.

 • Zázvorový sirup 237ml

  Zcela přírodní zlatavý sirup je vyroben z čerstvého zázvoru. Lahodná chuť sirupu je dána vysokým obsahem zázvoru (30%) v biokvalitě.
  Je vhodný nejen do nápojů, dezertů či ovocných salátů, smoothi, ale lze jej využít při přípravě masových pokrmů nebo dresinků. Výrobek je zcela přírodní, bez lepku, glutamátů a bez genetické modifikace. Vhodný pro vegetariány. Držitel stříbrného ocenění ceny sofi Silver – NASFT 2013 (v kategorii cukrářské polevy).

  Složení: zázvor*, třtinový cukr *,
  *certifikována bio výroba výroba
  Výživové hodnoty ve 100 ml: 309 kcal (1 292 kJ)

 • Včelí med akátový 500g

  Včelí med akátový 500g má velmi světlou žlutou až žlutobílou barvu.Jeho chuť je zpočátku podobná karamelu s typickým rychlým a krátkým akátovým dozvukem. Díky velkému podílu fruktózy velmi pomalu krystalizuje - až za rok či dva. Vhodný do čaje i kávy. Ochutnejte medy od Zdravého koše a potěšte své chuťové pohárky. 

  Vysoce kvalitní přírodní produkt.

 • Clipper BIO Pomeranč, citrón a citrónová tráva

  Výrazný povzbuzující čaj se svěží chutí citrónu a citrónové trávy a sladkými pomeranči. Čajové sáčky jsou jednotlivě balené v dokonalých malých krabičkách po 10 sáčcích.

  Složení: citrónová tráva, Lemon verbena, pomerančová kůra (10%), citrónová kůra(10%), kořen lékořice, šípky, aroma (3%), pomerančové aroma (2%).

  Upozornění: Obsahuje lékořici, lidé s vysokým krevním tlakem by se měli vyvarovat nadměrné spotřeby.