Dárkový koš brusinka, meruňky, datle, pomelo

Kód: 3044
700 Kč
Skladem

Dárkový koš plný lahodného zdravého mlsání je tím pravým dárkem pro všechny milovníky oříšků & ovoce. Darujte originální dárek od Zdravého koše.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Brusinky pomáhají ke snižování hladiny krevního cukru. Brusinky můžete v sušené podobě zobat jen tak.
Meruňky, 200gPodporují obranyschopnost, působí preventivně proti rakovině, snižují cholesterol, podporují trávení, funkci mozku, odstraňují únavu a slabost a mnoho dalšího…
Datle, 200gOvoce je bohaté na vápník, měď, chlór, železo, draslík a v neposlední řadě i zmiňovanou esenciální aminokyselinu tryptofan. Ta se v mozku mění na nervový hormon serotonin, který zaručuje dlouhý a blahodárný spánek.
Pomelo, 200gPomelo je největší citrusový plod, který dosahuje 15–25 cm v průměru a váží až 2 kg. Z významných látek pomelo obsahuje zejména draslík, dále železo a z vitamínů vitamíny A a C. Je doporučováno při kocovině, žaludečních obtížích, kašli, zahlenění a na ošetření otoků.
Brusinka - klikva, 200gVelmi netradiční a velice zdravé drobné ovoce. Klikva je velmi podobná brusince. Spoustě lidí dnes název klikva už moc neříká, anebo si ji zaměňují s brusinkou. Přitom jde o chutné ovoce, které má blahodárné zdravotní účinky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: