Dárkový koš BIO bez lepku

BIO dárkové koše jsou vhodné nejen pro všechny vyznavače zdravého životního stylu. Překvapte děti, kamaráda, obchodního partnera dárkovým košem BIO bez lepku a darujte zdravé, vynikající mlsání.

Dárkové balení - luxusní dárkový koš s víkem ovázaný atlasovou stuhou. Výběr stuhy necháme na Vás. Stačí uvést do poznámky.

Cena:
761 Kč včetně DPH 629 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Bio javorový sirup 100% Grade A 250 ml

  Jako čistě přírodní sladidlo, získané zahuštěním mízy cukerného javoru, je javorový sirup (spolu s medem a melasou) vynikajícím pomocníkem při nahrazování rafinovaného bílého cukru. Javorový sirup se známkuje podle barvy, a tím i chuti. Čím světlejší barva, tím jemnější méně intenzivní vůně a chuť, a tím dražší sirup. Grade A (Canada No. 1 Light) je velmi světlý jemný a luxusní sirup, vhodný jako dárek.
  Složení: 100% zahuštěná míza z javoru cukrového

 • Dárkový luxusní koš

  Luxusní dárkový koš s víkem ovázaný atlasovou stuhou. Výběr barvy stuhy necháme na Vás. Stačí uvést do poznámky. Nyní k dispozici barva dárkového koše bílá. 

 • Bio 100% arašídová pasta jemná 250 g

  Tento jemný krém, kterému se také někdy říká burákové máslo, vzniká namletím čerstvě upražených arašídů.Má výbornou burákovou chuť a je skvělá jako pomazánka na pečivo jak čerstvé tak trvanlivé, ke zjemnění chuti asijských pokrmů, do pikantních omáček a arašídových sušenek.
  Složení: bio arašídy
  Alergeny: Může obsahovat stopy skořápkových plodů, sezamu, vlčího bobu a mléka.

 • Organic Mint Pepper mint 50g

  Peppermintové bonbónky osvěží každého.
  Složení: Cristallino třtinový cukr *, glukózový sirup *, máta peprná * extrakty

 • Bio čokoláda hořká Ananda 50 g

  Chia Chic je 70% hořká čokoláda ochucená semínky chia. Ananda je skutečně výjimečná čokoláda, co do složení, obalu i způsobu výroby. Je vyrobena z ekvádorského arriba kakaa, slazena sušenou třtinovou šťávou panela a dochucena lokálními plodinami dle druhu: mochyní, semínky chia, mátou, kávou či banány.
  Složení: ekvádorské kakao* 70 %, nerafinovaný třtinový cukr* (sušená třtinová šťáva panela*), chia semínka* 12 %, kakaové máslo*, emulgátor: sójový lecitin. Složky s * pocházejí z kontrolovaného eko zemědělství. Obsah kakaové sušiny nejméně 70 %.
  Alergeny: čokoláda může obsahovat stopy skořápkových plodů, arašídů a mléka.