Dárkový balíček pro BABIČKU

Nevíte, jakým dárkem potešit svou babičku či dědečka? Darujte jim pravé belgické pralinky a medovinu, která ať vychlazená či ohřátá, dokreslí útulnou atmosféru vašeho domova během vánočních svátků. 

Dárkové balení -  celofánový sáček ovázán atlasovou stuhou. Přidejte osobní vzkaz a udělejte obdarovaným radost.

Cena:
629 Kč včetně DPH 520 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Emoti La Palette,112g (caramel basket) Palm Oil Free

  Delikatesní mléčné čokoládové pralinky s karamelovou náplní, vrstvou bílé čokolády a křupavými karamelovými a mandlovými kousky potěší Vaše mlsné jazýčky.
  Složení: cukr, sušené plnotučné mléko, kakaové máslo, karamelizovaný cukr 9,45%, máslový olej (mléko), glukózo-fruktózový sirup, voda, kakaová hmota, glukózový sirup, laktóza (mléko), plnotučné mléko, mandle 0,90%, přírodní vanilkové aroma, emulgátor: sojový lecitin, sůl, vanilkový extrakt
  Alergeny: Může obsahovat stopy vajec a lepku.

 • Medovina pro babičku 0,5l

  Nevíte, co koupit babičce?  Máme pro Vás vhodný dárek – medovinu vynikající chuti, která v létě zchladí, v zimě zahřeje. Na etiketě je krásné věnování. Tento alkoholický nápoj, ze kterého bude mít každý obdarovaný radost, vzniká kvašením medu a vody, případně dalších bylin. Naše medovinka není dolihována, je nevařená a vykvašená za studena. Obsahuje propolis. Můžete ji podávat horkou a pochopitelně i vychlazenou. Hodí se i do míchaných alkoholických nápojů.

  Obsah alkoholu: 13%. Obsah: 0,5 l.