Dárkový balíček Luxus Tea

Kód: 1164
1 088 Kč
Momentálně nedostupné

Milujete luxusní čaje? Dopřejte si ho v originálním Ecoffee Cup hrnku na čaj nebo kávu, který Vám bude skvělým parťákem! Je vyroben z rychle rostoucího a udržitelného materiálu - z přírodních bambusových vláken, které při růstu nevyžadují žádné pesticidy ani chemikálie. Tento čaj byl vytvořen v 80. letech minulého století. Směs černých čajů, tří druhů skořice, pomerančové kůry a sladkého hřebíčku. Čaj má pozoruhodně výraznou chuť i vůni a je přirozeně sladký. Dochuťte lahodným medem s tradicí. Potěšte své smysly.

Dárkové balení - celofánový sáček ovázaný luxusní atlasovou mašlí. Doplňte dárek o osobní vzkaz.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Milujete luxusní čaje? Dopřejte si ho v originálním Ecoffee Cup hrnku na čaj nebo kávu, který Vám bude skvělým parťákem! Je vyroben z rychle rostoucího a udržitelného materiálu - z přírodních bambusových vláken, které při růstu nevyžadují žádné pesticidy ani chemikálie. Tento čaj byl vytvořen v 80. letech minulého století. Směs černých čajů, tří druhů skořice, pomerančové kůry a sladkého hřebíčku. Čaj má pozoruhodně výraznou chuť i vůni a je přirozeně sladký. Dochuťte lahodným medem s tradicí. Potěšte své smysly.

Dárkové balení - celofánový sáček ovázaný luxusní atlasovou mašlí. Doplňte dárek o osobní vzkaz.


Ecoffee hrnek Papafranco 355ml

Ecoffee Cup hrnek na čaj nebo kávu Vám bude skvělým parťákem!
Je vyroben z rychle rostoucího a udržitelného materiálu - z přírodních bambusových vláken, které při růstu nevyžadují žádné pesticidy ani chemikálie. Díky tomu je hrnek biologicky rozložitelný a výrobní proces spotřebuje méně energie než při zpracování běžných plastů.
Ecoffee Cup je také bez BPA a neobsahuje petrochemické produkty. Je velmi lehký a proto ideální na to, že ho s sebou můžeš vzít kamkoli. 
Je vhodný také do myčky na nádobí a vydrží roky a roky! Pokud hrnek již více nepotřebuješ, můžeš ho klidně vrátit matce přírodě. Silikonové víko a držák jsou vyrobeny z kaučuku. Jsou netoxické pro vodní a půdní organismy. Silikon také neobsahuje BPA a má evropské a americké FDA schválení, že je bezpečný pro potraviny.

Složení: potravinářský silikon - kaučuk, organický bambus. Neobsahuje plast, BPA, ftaláty


Čaj Hot Cinnamon Spice, Wrapped Sachets 20 sáčků

Směs černých čajů, tří druhů skořice, pomerančové kůry a sladkého hřebíčku. Čaj má pozoruhodně výraznou chuť i vůni a je přirozeně sladký. 20 jednotlivě zabalených hedvábných sáčků v papírové krabičce. 

Suché listy: China black is the base of this tea so the leaves are dark brown. There are pieces of cinnamon bark and orange peel covered with cinnamon dust. Barva:Barva tohoto čaje je středně hnědá s oranžovými tóny. Aroma:Tento čaj má velmi silné aroma koření a citrónu. Kofein:Obsahuje kofein Tělo:Náš skořicový čaj má střední tělo, ale vyplní Vám ústa směsí kořeněných chutí. Chuť:Jedna báseň! Tento čaj je jeden z našich nejchutnějších (a nejpopulárnějších) čajů a kombinuje skořici a hřebíček.Doba louhování:4 až 5 minut Teplota vody:100°C


Dárková sada džemů 3x42g

Dárková sada džemů 3x42g
Složení: CITRÓNOVÝ KRÉM: cukr, celá VEJCE(pasterizovaná), máslo(z MLÉKA), citrónová šťáva(4%)(z koncentrátu), modifikovaný kukuřičný škrob, želírovací činidlo: ovocný pektin, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, citrónový olej, emulgátor: E475.

MALINOVÝ EXTRA DŽEM: cukr, maliny, želírovací činidlo: ovocný pektin, regulátor kyselosti: kyselina citrónová. Obsah ovoce: 45g na 100g. Obsah cukru: 65g na 100g.

JAHODOVÝ EXTRA DŽEM: cukr, jahody, želírovací činidlo: ovocný pektin, regulátor kyselosti. Kyselina citrónová. Obsah ovoce: 45g na 100g. Obsah cukru: 65g na 100g.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: