Dárkový balíček Fit život Twiggy

Jediný sytící rozpustný nápoj pro správné hubnutí s vlivem na hladinu cukru a cholesterolu v krvi v jednom, v dárkovém balíčku Twiggy. Správná volba pro zdravý životní styl. Twiggy je bezlepková, bezmléčná, bez přidaného cukru, bez umělých barviv a sladidel.

Dárkové balení – luxusní atlasová mašle, celofánový dárkový sáček. Možné ozdobit komplimentkou s logem firmy, případně přidat osobní vzkaz. Osobní vzkaz Vám vytiskneme na ozdobný papír, který bude svázán do ruličky a opatřen mašlí ve stejném barevném odstínu.

Cena:
979 Kč včetně DPH 809 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Acai prášek BIO, 80g

  Palma Acai (Euterpe Olacera) se přirozeně vyskytuje v tropických oblastech Střední a Jižní Ameriky. Její plody jsou bohatým zdrojem nutričních látek, obsahují protein, mastné kyseliny, vlákninu a značný podíl antokyaninů s vysokým antioxidačním účinkem. Na stupnici ORAC (stupnice určená k měření antioxidační kapacity potravin) má acai jednu z nejvyšších hodnot. Prášek z plodů si uchovává vitální nutrienty a delikátní, lehce trpkou, čokoládovou chuť čerstvého tropického ovoce. Prášek můžete rozmíchat v džusu nebo je vhodný k přípravě dezertů.
 • Ovocný koncentrát Brusinka 67%, 250ml

  Ovocný koncentrát s 67% brusinek je lisovaný za studena pro zachování přírodních látek. Má vynikající aroma, plnou chuť a obsahuje kousky brusinek. Ředí se s vodou dle chuti, obvykle v poměru 1:8. Nejedná se o sirup, ale o koncentrovaný ovocný nápoj vhodný k výrobě vynikající zdravé domácí limonády. Ovocné koncentráty jsou skvělé také pro přípravu výtečného horkého nápoje s kousky ovoce a plnou chutí. Stačí pouze libovolnou dávku koncentrátu zalít horkou vodou a získáte vynikající zdravý nápoj pro chladné zimní dny.

 • Twiggy Glukomannan 1500mg, skořice, vitamín C, švestka

  Proč pít Twiggy?
  • Zmenšíte si porce jídla bez pocitu hladu - Rozpustná vláknina – glukomannan v žaludku zvýší svůj objem až 200 krát a způsobí tak pocit nasycení. 1,5 g glukomannanu = 250 až 300 g porcí jídla.
  • Udržíte si normální hladinu cholesterolu a cukru v krvi a snížíte svoji váhu.
  • Vhodně doplňuje jakoukoli dietu, je bez cukru, lepku, alergenů, umělých barviv a je vhodný i pro diabetiky.
  • Protože její účinnost je ověřena Evropskou komisí EFSA (Europien food safety association ), společností STOB – Stob obezitě a její zdravotní nezávadnost prověřil SZÚ (Státní zdravotní ústav).

  Složení: glukomannan - 1500 mg, skořice (Cinnamomum bark) extrakt 30:1 (ekviv. 1200 mg/1 sáček) - 40mg, vitamin C - 15 mg
  Doplňující látky: L-Leucin, kyselina citronová, aroma citrus, extrakt z červené řepy, sukralosa
  Čtěte podrobně příbalový leták. Více informací Vám poskytneme na: info@zdravykos.cz