Dárkový balíček Coffee

Kód: 5
847 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Dárkový balíček Coffee je ideálním společníkem v práci, autě, kanceláři, prostě kdekoliv. Lahodná italská káva NERO 50% Arabica, 50% Robusta nejlépe chutná  v  Ecoffee Cup hrnku,který je vyroben z rychle rostoucího a udržitelného materiálu - z přírodních bambusových vláken. 

Dárkové balení - celofánový sáček ovázán atlasovou stuhou. Doplňte o osobní vzkaz.


Detailní informace

Detailní popis produktu


Ecoffee hrnek Basketcase 400ml Ecoffee Cup hrnek na čaj nebo kávu Vám bude skvělým parťákem! Je vyroben z rychle rostoucího a udržitelného materiálu - z přírodních bambusových vláken, které při růstu nevyžadují žádné pesticidy ani chemikálie. Díky tomu je hrnek biologicky rozložitelný a výrobní proces spotřebuje méně energie než při zpracování běžných plastů. Ecoffee Cup je také bez BPA a neobsahuje petrochemické produkty. Je velmi lehký a proto ideální na to, že ho s sebou můžeš vzít kamkoli.  Je vhodný také do myčky na nádobí a vydrží roky a roky!


Nero - mletá káva 250g 50% ARABICA , 50% ROBUSTA PŮVOD: COLOMBIA, BRAZIL, ETHIOPIA, HONDURAS, TANZANIA  PRAŽENÍ: MEDIUM 
ORGANOLEPTICKÉ VÝSLEDKY:  CHUŤ   TĚLO  POPIS: mletá káva 250g vacuum dóza Hrubost mletí kávy je vhodná pro tyto druhy přípravy kávy: Poloautomatický kávovar, French Press, Zalévaná káva (turek), Moka konvička

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: