Dárkový balíček Pro ženy Caffe Crema

Dárkový balíček Caffe Crema je vytvořen speciálně pro ženy. Dárkový balíček  obsahuje mletou kávu, hořkou čokoládu s praženými mandlemi, hořkou čokoládu s mátovými lístky a do třetice hořkou čokoládu s hruškou a mandlemi, to vše zabalené v luxusním organzovém sáčku, jež je ovázaný saténovou mašlí. Darujte pozornost k Mezinárodnímu dni žen.

Cena:
604 Kč včetně DPH 499 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Dolfin Hořká čokoláda s hruškou a praženými mandlemi 70 gr

  Dolfin hořká čokoláda s hruškou a praženými mandlemi - velmi pikantní kombinace chutě zralých hrušek, pražených mandlí a hořké čokolády s 52% obsahem kakaa.

  Složení: kakaová hmota, cukr, mandle (7%), hruška (3%), kakaové máslo, přírodní hruškové aroma, přírodní vanilka, emulgátor: sojový lecitin
  Alergeny: Může obsahovat stopy oříšků, mléka a sušeného ovoce.

 • Dolfin Hořká čokoláda 52% s mátovými lístky 70g

  Dolfin hořká čokoláda s mátovými lístky přenese Vás do severní Afriky, mátové lístky umocňují hloubku chuti a přirozenou sladkost této čokolády pro požitkáře. Svěžest máty dává tradiční čokoládové chuti nový náboj.
  Složení: kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, mátové lístky, emulgátor: sojový lecithin, aroma: přírodní vanilka
  Alergeny: Může obsahovat stopy mléka, oříšků a sušeného ovoce.

 • Dolfin Mléčná 32% čokoláda s praženými mandlemi 70 gr

  Dolfin mléčná 32% čokoláda s praženými mandlemi - křupavá a křehká, nenáročná a přesto tak příjemně autentická, taková je výsledná chuť kombinace mezi dvěma klasickými delikatesami: praženými mandlemi a mléčnou čokoládou.
  Obsah kakaa: min.32%, obsah mléka : 20%
  Složení: kakaová hmota, sušené plnotučné mléko, cukr, kakaové máslo, pražené mandle (10%), emulgátor: sojový lecithin, aroma: přírodní vanilka
  Alergeny: Může obsahovat stopy mléka a sušeného ovoce.

 • Caffe Crema - mletá káva v plechovce 250g

  Mletá káva smíchaná ze čtyř druhů kávy: Arabica - Brazílie (Santos), Haiti, Robusta - Indie a Kongo. Z tradiční rodinné italské pražírny Brasil Oro Caffe z oblasti Benátska. Kde praží kávu tradiční řemeslnou metodou na bukovém dřevě. Každý druh zelené kávy je pražen v samostatných várkách a směs je smíchána až po vypražení a vychladnutí zrn. Vyvážená chuť a výrazné aroma. Oblíbená káva pravých gurmánů.
  Složení: 70% Arabica a 30% Robusta
  Hmotnost: 250 g