Dárkový balíček Fit život Imunita

Dárkový balíček Imunita Vám nabízí 100 % denní doporučené dávky vitaminů a minerálů ve dvou želatinových tabletách. První želatinové multivitaminy pro dospělé v kombinaci energy drinku a mtcha sušenek. Dopřejte si snadné užívání vitaminů každý den! Zabaleno v organzovém sáčku.

Cena:
580 Kč včetně DPH 479 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Matcha mandlové sušenky, 100g

  Vychutnejte si luxusní sušenky z vybraných, přirozeně bezlepkových surovin. Vynikající kvalita, skvělá chuť, originální receptura.
 • Energy Fit Drink, 200ml

  Osvěžující nápoj obsahující zelený ječmen v pomerančovém džusu. Zelený ječmen je velmi hodnotným doplňkem běžné stravy a představuje zdroj bílkovin, sacharidů, chlorofylu a dalších cenných živin pro organismus. Průměrný obsah bílkovin dosahuje 18 % a sacharidů 65 % suché hmotnosti rostliny..

  Složení: voda, pomerančový džus koncentrovaný 30 g, cukr, fruktózo-glukózový sirup, zelený mladý mletý ječmen 4 g, kyselina citronová (kyselina), sorban draselný (konzervant), paulínie nápojová - guarana extrakt 0,5 g, benzoát sodný (konzervant), kyselina L-askorbová (antioxidant) ve 200 ml nápoje.
  Alergeny: neobsahuje

 • CEM-M gummies Imunita 60ks

  Multivitaminy s minerály a echinaceou CEM-M® Gummies pro dospělé Imunita jsou velmi chutné želatinové multivitaminy, které přispívají k zajištění každodenního přísunu důležitých vitaminů a minerálů. Navíc jsou obohaceny o extrakt z třapatky nachové (Echinacea purpurea), která pomáhá posilovat imunitní a obranné funkce organizmu. Vitaminy E, C a zinek chrání buňky před oxidačním působením. Dopřejte si snadné užívání vitaminů každý den!