Dárková taška Femina

Dárková taška Femina, dárek určený pro všechny ženy. Speciální kosmetika v kombinaci s řeckým vínem a pravými řeckými olivami Kalamata oceníte nejen v létě. 

Dárkové balení - krásná luxusní papírová taška

Cena:
1 039 Kč včetně DPH 859 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Imiglykos Dionysos, červené polosladké víno 0,75l

  Imiglykos znamená v řečtině „přirozeně sladké“ víno a pro jeho oblíbenost na něho narazíte po celém Řecku. Je klasické řecké víno a náleží k nejdůležitějším řeckým domácím specialitám.

  Složení: obsahuje siřičitany
  Alergeny: neobsahuje alergeny

 • Černé olivy Kalamata s peckou 300 g

  Černé olivy s peckou KALAMATA v extra panenském olivovém oleji, ve stylové dárkové papírové krabičce ovázané luxusní atlasovou mašlí.
  Složení: olivy Kalamata, extra panenský olivový olej, sůl, oregano.

 • Dárková papírová taška stříbrná

  Luxusní dárková papírová stříbrná taška, která potěší. Napište obdarovanému vzkaz k dané příležitosti. My Vám ho vytiskneme na luxusní papír, zabalíme do ruličky, ovážeme atlasovou mašlí a vložíme k dárkům do tašky.

 • Lactacyd Pharma Zklidňující 250 ml

  Lactacyd Pharma Zklidňující snižuje symptomy podráždění o 92%. Obsahuje výtažek z modré sedmikrásky známý pro své zklidňující účinky, bisabolol, známý svými zklidňujícími a protizánětlivými účinky.

   

 • Lactacyd Femina vlhčené ubrousky 15ks

  Lactacyd vlhčené ubrousky obsahují přírodní L-kyselinu mléčnou, která respektuje přirozenou rovnováhu a chrání vaše intimní partie, a alantoin, známý pro své zklidňující vlastnosti. Hygiena, svěžest a ochrana v každé situaci.

 • Panthenol Tělové mléko s rakytníkem 9% 250

  Tělové mléko s rakytníkem, díky vysokému obsahu D-Panthenolu 9% a výtažku z rakytníku, účinně a rychle zregeneruje pokožku vystavenou slunci. Pokožku ochlazuje a eliminuje nepříjemné projevy nadměrného slunění jako je její zarudnutí a pálení. Na pokožce se snadno roztírá a vstřebává. Jeho vůně inspirovaná luxusním parfémem vám okamžitě navodí pocit pohody.