Country candle svíčka ve skle Meruňkový nektar

Slaďte si difuzér, svíčku ve skle a svíčku v plechu. V nabídce jsou vůně a barvy v mnoha variantách, které vytvoří krásnou a originální dekoraci do Vašeho bytu či kanceláře. Produkty County Candle jsou nádherným dárkem, které potěší a udělají velkou radost.

Překypující vůně tropického ovoce ananasu, manga a japonského yuzu s teplými podtóny vanilky a karamelu podtrhující nádhernou vůni meruňky.

Cena:
559 Kč včetně DPH 462 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

  • Country candle svíčka ve skle Earl Grey

    Slaďte si difuzér, svíčku ve skle a svíčku v plechu. V nabídce jsou vůně a barvy v mnoha variantách, které vytvoří krásnou a originální dekoraci do Vašeho bytu či kanceláře. Produkty County Candle jsou nádherným dárkem, které potěší a udělají velkou radost.

    Svíčka ve skle s vůní čaje "Earl Grey" černé barvy s bílými puntíky. Rozměr: výška 11 cm, průměr 9 cm. Doba hoření cca. 60 hodin.

    Aromatická vůně zvaná "Earl Grey" voní nejen po čaji, ale i po svěží posečené trávě, po ananasových plodech a pomerančích, po kvítků lílie, gardénie a jasmínu, po orientálním pačuli a zemitém mechu s citrusovým a vanilkovým nádechem.