Dárkový koš Česko Ovoce

Vydejte se na malou ochutnávku různých chutí džemů, které ještě neznáte.

Cena:
846 Kč včetně DPH 699 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Müller Thurgau 2013, pozdní sběr, suché, 0,75l

  Víno s přívlastkem, světle zelenkavé barvy, svěží ovocně muškátové aroma s broskvovým nádechem, přecházející do vyrovnané odrůdové chuti s příjemnou kyselinkou.
 • Džem pomeranč, 106g

  Pomerančový džem se od jiných pomerančových džemů a marmelád liší způsobem zpracování i chutí. Má totiž chuť pomeranče a ne jeho kůry, není hořký, ale jemný a přesto velmi svěží. Zkuste ochutnat například s croissantem.
 • Džem černé jeřabiny, 106g

  Džem z černých jeřabin je vyráběný podle originální receptury, bez chemických doplňků. Vyrábí se z ručně sbíraných černých jeřabin v lesích Nízkého a Hrubého Jeseníku. Je držitelem značky „JESENÍKY originální produkt“. Vyzkoušejte ke svíčkové nebo do lineckého cukroví.
 • Džem brusinky, 106g

  Brusinkový džem je vyráběný podle originální receptury, bez chemických doplňků. Vyrábí se z ručně sbíraných brusinek v lesích Nízkého a Hrubého Jeseníku. Je držitelem značky „JESENÍKY originální produkt“..
 • Džem limetky, 30g

  Limetky jsou velice aromatické a obsahují poměrně dost draslíku, vápníku, fosforu a samozřejmě také vitamín C. Hodí se do koktejlů, ke grilovanému lososu a masům. A především k sýrům, ideálně tvrdým. Kapka limetkového džemu dokáže na sýru typu Brie divy.
 • Džem borůvky, 30g

  Borůvkový džem, česká klasika, je vyráběný podle originální receptury, bez chemických doplňků. Vyrábí se z ručně sbíraných borůvek v lesích Nízkého a Hrubého Jeseníku. Je držitelem značky „JESENÍKY originální produkt“. Obdržel i další ocenění kvality.
 • Džem grapefruit, 30g

  Džem z červených grapefruitů, obsahující lykopen s antioxidačním účinkem. Dále obsahuje draslík, vápník, vitaminy skupiny B a vitamín C. Doporučuje se přímo na pečivo, ale i samostatně pro jeho rafinovaně lahodnou chuť nebo k sýrům. Podporuje dobré trávení a má tajnou přezdívku O-O (orální orgasmus).