Dárkový koš Česko Gril

Užijte si grilování naplno. Spojte chuť a kvalitu, které rozhodně stojí za to.

Cena:
797 Kč včetně DPH 659 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Horňácké patizonky, 370ml

  Speciální delikatesa pro náročné. Lahodnost tohoto pokrmu zdůrazňuje fakt, že horňácké patizonky získaly v roce 2014 certifikát za 1.místo v soutěži Regionální potravina Jihomoravského kraje a "Zlatá chuť jižní Moravy". Jsou také nositelem prestižní regionální ochranné známky Tradice Bílých Karpat. Příprava těchto patizonek je velmi náročná. Jsou sbírány každé dva dny a ještě ten samý den naloženy do sladkokyselého nálevu. O jedinečnou chuť se pak stará speciální složení nálevu a to voda, ocet, cukr, sůl, pepř, bobkový list, hřebíček, nové koření a hořčičná semínka.
 • Jemná medová omáčka, 250ml

  Home made jemná v kvalitě bez jakýchkoliv umělých barviv, dochucovadel a konzervantů.
 • Dýňový olej, 250ml

  Olej je jemné chuti a vůně po dýňových semenech, pouze mechanicky vylisován. Vhodný k dochucení slaných i sladkých pokrmů (rizoto i rýžový nákyp), dále do salátů, těstovin, hotových polévek a omáček.

 • Květinová kuchyňská sůl – oregáno, 100g

  Hrubozrnná kuchyňská sůl smíchaná s BIO oregánem, který se pěstuje v CHKO Bílé Karpaty. Vhodná do mlýnků, k dochucení steaků a mas.
 • Brusinková omáčka, 250ml

  Novou chuť brusinkové omáčky mají "na svědomí" brusinky, které dávají omáčce sladce natrpklou chuť. Část brusinek se rozvaří, část zůstává celá ve skleničkách.