Dárkový koš Česko Čokoláda

Pokud chcete vědět, jak doopravdy chutná čokoláda, neváhejte okusit ručně vyrobené čokolády pouze z kvalitní plantážní čokolády, popřípadě ze směsi plantážních čokolád. Zažijte tak pravý gurmánský zážitek.

Cena:
1 209 Kč včetně DPH 999 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Čokoláda Tanzania, 50g

  Je plantážní čokoláda obsahující 75% kakaa, tzn., že kakaové boby pro výrobu této čokolády pocházejí z jedné oblasti. Tanzania má silnou chuť s tóny ovoce a koření. Pro její výrobu jsou použity kakaové boby odrůdy Criollo a Forastero. Ruční výroba.
 • Čokoláda Kumabo s konopným semínkem, 50g

  Jemná kombinace loupaných konopných semínek a silné chuti čokolády Kumabo přináší požitek i milovníkům zdravého životního stylu. Ruční výroba.
 • Čokoláda Kumabo s kávovými zrny, 50g

  Silná chuť čokolády Kumabo se snoubí se silnou chutí čerstvě pražených kávových zrn kávy Arabica. Obě chuti se velmi příjemně doplňují. Ruční výroba.
 • Čokoláda Satongo s drcenými kakaovými boby, 50g

  Pražené kakaové boby dodávají čokoládě Satongo zemitou příchuť a jemnou křupavost. Ruční výroba.
 • Čokoláda Satongo se sušenými malinami, 50g

  Jedinečná kombinace silné chuti čokolády Satongo a lehce kyselé chuti mrazem sušených malin je zaujme i vizuálně. Ruční výroba.
 • Čokoláda Arriba, 50g

  39% kakaa je plantážní čokoláda, tzn., že kakaové boby pro výrobu této čokolády pocházejí z jedné oblasti, v tomto případě Ekvádoru. Arriba má intenzivní, jemně ovocnou chuť s tóny lískových oříšků. Pro její výrobu jsou použity kakaové boby odrůdy Forastero. Ruční výroba.
 • Čokoláda Arriba se zázvorem, 50g

  Silná chuť zázvoru se prolíná s mléčnou chutí čokolády Arriba a vytváří tak vyváženou kombinaci ostré chuti zázvoru a jemné chuti mléčné čokolády. Ruční výroba.

 • Čokoláda Arriba s chia semínky, 50g

  Chia semínka jako superpotravina vhodně doplňují lahodnou mléčnou chuť čokolády Arriba a potěší i milovníky zdravého životního stylu. Ruční výroba.
 • Kumabo s Goji, 50g

  Kustovnice čínská jako superpotravina, dodává čokoládě Kumabo přidanou hodnotu. Její ovocná chuť jemně podtrhuje sílu této čokolády. Ruční výroba.