Dárkový koš Česko Bylinky & Olej

Ať už preferujete maso či zeleninu, bylinky a olej jim dodají tu správnou chuť.

Cena:
1 088 Kč včetně DPH 899 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Směs Koření na ryby, 85g

  Směs určená nejen pro přípravu sladkovodních a mořských ryb, ale také na drůbež, králíka nebo jehněčí.
 • Olej Hroznový, 100ml

  Vzhledem k vysokému obsahu kyseliny linolové značně přispívá k boji s nadbytkem cholesterolu a tím příznivě ovlivňuje metabolismus. Díky unikátním komponentům má omlazující účinky. Je vynikající do salátů a studené kuchyně, zdůrazní jedinečnou chuť, ideální pro marinování masa a ryb.
 • Směs koření Frýdečanka, 85g

  Směs určená pro přípravu mletého masa, omáček, polévek, pomazánek a dalších. Směs v roce 2014 získala Certifikát kvality od celosvětově uznávané společnosti Vím, co jím.
 • Olej Lískový ořech, 100ml

  Tento olej má vysoký obsah bílkovin, vitamínů a minerálních látek. Řadí se na vrchol všech rostlinných olejů a může snížit riziko srdečních onemocnění až o 50%. Taktéž napomáhá k rozvoji a posílení struktury kostí, snižuje krevní tlak a vhodný je i při neurózách. Je lahodným doplňkem k bílým masům, tučným rybám, bramborovým kaším a vařené zelenině.
 • Směs koření Salátové bylinky, 50g

  Směs bylinek určená pro přípravu salátů, bylinkového másla, polévek, pomazánek, bílého masa a dalších. Tuto směs ocení maminky s dětmi - je velmi jemná, krásně voní a dětem chutná. Tato směs získala ocenění Dětská chuťovka 2013. Používá se ve studené i teplé kuchyni. Díky oříškové chuti se výborně hodí do salátů a všech typů příloh.
 • Olej Vlašský ořech, 100ml

  Olej lisovaný za studena z jader vlašského ořechu má vysoký obsah jódu. Jeho složení pomáhá při snižování hladiny cholesterolu v krvi, zevních masážích celého těla a zároveň podporuje činnost mozku a paměť.