Dárkový balíček Česko Zahrada

To nejlepší z naší zahrádky v českém dárkovém balíčku ZAHRADA. Ochutnejte jahody, maliny a směs zahradního ovoce v té nejvyšší kvalitě.


Dárkové balení – luxusní atlasová mašle a celofán. Možné ozdobit komplimentkou s logem firmy, případně přidat osobní vzkaz. Osobní vzkaz Vám vytiskneme na ozdobný papír, který bude svázán do ruličky a opatřen mašlí ve stejném barevném odstínu.

Cena:
519 Kč včetně DPH 429 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Bioláda Zahrada, 230g

  Bio džem z unikátní směsi zahradního ovoce je slazen koncentrovanou šťávou z 1,2 kg jablek, výsledná chuť je dokonalým zážitkem. Bioláda® Zahrada získala ocenění TOP DELIKATESA na veletrhu Víno a Delikatesy 2014.

  Složení: jablečný koncentrát*, maliny*, ostružiny*, višeň*, černý rybíz*, červený rybíz*, josta*, želírující látky výtažky z mořských řas (agar a alginát sodný)
  *produkt ekologického zemědělství
  100 g výrobku obsahuje 49 g ovoce
  Alergeny: neobsahuje

 • Horké ovoce - jahody, 55ml

  Výtečné horké jahody s 61% podílem ovoce skvělé do moučníků, jogurtů a sladkých jídel. Chuťově velmi výrazný výrobek s plným ovocným aroma slazený pouze fruktózou a stévií.

  Složení: jahody s 61% podílem ovoce
  Alergeny: neobsahuje alergeny

 • Ovocný koncentrát Brusinka 67%, 250ml

  Ovocný koncentrát s 67% brusinek je lisovaný za studena pro zachování přírodních látek. Má vynikající aroma, plnou chuť a obsahuje kousky brusinek. Ředí se s vodou dle chuti, obvykle v poměru 1:8. Nejedná se o sirup, ale o koncentrovaný ovocný nápoj vhodný k výrobě vynikající zdravé domácí limonády. Ovocné koncentráty jsou skvělé také pro přípravu výtečného horkého nápoje s kousky ovoce a plnou chutí. Stačí pouze libovolnou dávku koncentrátu zalít horkou vodou a získáte vynikající zdravý nápoj pro chladné zimní dny.

 • Čokoláda Satongo se sušenými malinami, 50g

  Jedinečná kombinace silné chuti čokolády Satongo a lehce kyselé chuti mrazem sušených malin je zaujme i vizuálně. Ruční výroba.

  Složení: kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, lyofilizované maliny, sojový lecitin, přírodní vanilkové aroma
  Alergeny: sója, máslo, kakao