Brusinky Forte Akut 10x25 ampulí

Kód: 16034
345 Kč 300 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Nejsilnější kombinace extraktu z brusinek a D-Manózy proti zánětům močových cest.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Brusinky mají antiadhezní působení, odlupují bakterie ze sliznic močového měchýře.

Brusinky obsahují mnoho tělu prospěšných látek (vitamín C, E, A, minerály, vlákninu, antioxidanty, atd.). Nejvíce pozornosti je ovšem zaměřeno na látky PAC (proanthocyanidiny), které zabraňují usazování bakterií na sliznicích. Díky tomu se bakterie nedokáží přichytit a jsou z těla odplaveny dřív než způsobí infekci.

Hlavním mechanismem účinku brusinek je vyplavení bakterií, které se nemohou přichytit na buněčnou výstelku močových cest. Díky tomu jsou brusinky velmi dobrou alternativou jako doplňková léčba infekcí. Ať už v kombinaci s antibiotiky nebo samostatně. Množství studií prokázalo, že užívání brusinek významně urychluje léčbu a snižuje četnost opakovaných infekcí.

D - manóza je monosacharid, který se v těle nemetabolizuje a je vylučován do moči. V močovém měchýři se pak váže na pili (fimbrie) bakterií (enterobakterií – Escherichia coli), a tím snižuje jejich schopnost adherence k epitelu.

Balení 10 ampulí – pro akutní užívání na 10 dní

1 ampule/ampula (25 ml) obsahuje:

Brusinkový/Brusnicový extrakt:     1500 mg (z toho PAC 75 mg)

D-Mannosa/D-Manóza :                  2000 mg

Zlatobýl obecný/Zlatobyľ obyčajná extrakt:  20 mg

Vitamín D3:         5 µg  (100 % DDD)

Doplňkové parametry

Kategorie: Močové cesty
Hmotnost: 0.1 kg
Obsah: 10x25 ampulí
Zařazení: Doplněk stravy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme inovativní česká firma se sídlem ve Frýdku-Místku. Zabýváme se výzkumem, vývojem a distribucí originálních doplňků stravy a vitaminových přípravků. Naším posláním je nabízet spotřebitelům produkty, které efektivně pomáhají upevnit jejich zdraví, posílit kondici a podpořit osobitou krásu. Nabízíme velmi kvalitní sortiment produktů, které jsou stavěny na prokázaném efektu jednotlivých účinných látek. Specializujeme se zejména na produkty pro zdraví ženy, pohybový aparát, multivitaminové produkty a přípravky pro redukci hmotnosti.

Našimi partnery jsou přední čeští lékaři a odborníci na zdravou výživu. Naší inspirací jsou samotní lidé a snaha pomoci jim v každodenním životě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz