Angry Beards Shavetta Garrigue

Kód: 1823
469 Kč
Skladem (2 ks)

Shavetta Garrigue od české vousáčské značky Angry Beards na klasické žiletky pro dokonalé oholení nebo zaholení kontur vousů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

angry_beards_shavetta_garrigue_slickstyle_cz_desc-min

Shavetta je jako klasická břitva na holení, ale místo jednolité čepele používá běžné výměnné žiletky. Tím odpadá nutnost starat se o ostrost čepele, což v praxi znamená, že nástroj máte ostrý a připravený k použití, kdykoliv si jen vzpomenete. Skvělý pocit z tradičního holícího rituálu ovšem pořád zůstává.

Shavetta má rukojeť skvěle tvarovanou přesně do ruky a je zdobena logem značky. Pěkný minimalistický design. Ostří žiletky přesahuje pouze 0,5mm, takže je velmi nízké riziko hlubšího pořezání. Dodáváno v koženkovém pouzdře, ve kterém najdete i jednu žiletku.

Klíčové vlastnosti:

  • Aerodynamická rukojeť z voděodolného pakkawoodu
  • Luxusní minimalistický design
  • Pouzdro z veganské kůže
  • Zaholování s jistotou v ruce
  • Žiletka v balení pro okamžité použití

Použití: Klasickou žiletku v obalu přelomte napůl. Polovinu pak vložte do shavetty, přiklopte rameno a zajistěte. Vše připraveno k dokonalému oholení nebo zaholení kontur.

 

 

angry-beards-min 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Angry Beards je česká značka přípravků pro péči o vousy. Parta nadšenců si začala pohrávat s myšlenkou výroby vlastních produktů, z čehož se nakonec stal velmi úspěšný projekt, který nás zásobuje skvělými produkty pro komplexní vousáčskou péči. Oleje, balzámy, šampony, vosky a další věci, po jejichž použití vám váš vous vřele poděkuje.