Dárková taška Nebe

Dárková taška obsahuje kreativní sadu pro výrobu mýdel, domácí mošt Pinot Noir a mix oříškových tyčinek. Potěště své děti, naučte je novým věcem, hrajte si s nimi. Darujte jim naší dárkovou tašku a užijte si krásný čas. 

Dárkové balení  - krásná papírová taška.

Cena:
822 Kč včetně DPH 679 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Mošt Pinot Noir 0,25l

  Mošt má krásnou starorůžovou barvu, aromatiku v tónině kompotových jahod a chuť je bohatá až medově kompotová. Hrozny pochází z ekologického pěstění. Vše bylo velmi šetrně zpracováno. Přímo lisovaný z čerstvých hroznů odrůdy Pinot Noir.

  Složení: Cukr 220 g/l , Kyselina 7g//l
  Alergeny: neobsahuje

 • Výroba mýdel NEBE

  Kreativní sada pro výrobu mýdla. Balení obsahuje: Blok průsvitného mýdlového základu – 200 gr, formy,   misku pro rozpuštění a rozmíchání, možno použít v mikrovlnné troubě, 3x tyčinka na promíchávání, 3x tekuté barvivo, 2x tekuté aroma, ochranné rukavice, podrobný návod a bezpečnostní pokyny. Z jedné sady lze vyrobit 8-12 mýdel.

 • Dárková papírová taška stříbrná

  Luxusní dárková papírová stříbrná taška, která potěší. Napište obdarovanému vzkaz k dané příležitosti. My Vám ho vytiskneme na luxusní papír, zabalíme do ruličky, ovážeme atlasovou mašlí a vložíme k dárkům do tašky.

 • Mini mix oříškových tyčinek v balíčku 150 g

  Mini mix oříškových tyčinek v dárkovém balení. Neobsahují konzervační látky, jsou bezlepkové, vhodné pro vegetariány. Obsah: 12 sáčků.

  Složení: lískové ořechy, mandle, glukózový sirup, cukr.

  Alergeny: Může obsahovat stopy sezamu, arašídů (mandlová a lískooříšková tyčinka) a jiných ořechů.